
Za učenike osnovnih škola koji su na republičkim takmičenjima osvojili prvo, drugo ili treće mesto, prijem u gradskoj kući upriličili su gradonačelnik Nikola Lukač i članica Gradskog veća za obrazovanje i kulturu Milena Živkov.

Za učenike osnovnih škola koji su na republičkim takmičenjima osvojili prvo, drugo ili treće mesto, prijem u gradskoj kući upriličili su gradonačelnik Nikola Lukač i članica Gradskog veća za obrazovanje i kulturu Milena Živkov.